Pozytywna ocena Polskiej Komisji Akredytacyjnej

Wydział Administracji i Nauk Społecznych

Projekt: kompetentny wykładowca

cziitt-footer-logo
1 marca 2017 r. Politechnika Warszawska przystąpiła do realizacji projektu dofinansowanego z funduszy Unii Europejskiej, w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój, pn. Kompetentny wykładowca – wysoki poziom nauczania. Projekt ma na celu podniesienie kompetencji kadry Politechniki Warszawskiej w zakresie innowacyjnych umiejętności dydaktycznych, prowadzenia dydaktyki w języku angielskim, umiejętności informatycznych, oraz zarządzania informacją.

Seminaria doktorskie

W roku akademickim 2017/2018 na Wydziale Administracji i Nauk Społecznych Politechniki Warszawskiej prowadzone są seminaria doktorskie z ekonomii i z filozofii dla pracowników i studentów studiów doktoranckich. Dla każdego seminarium data zamknięcia listy uczestników przypada domyślnie na pierwszy dzień zajęć tego seminarium w semestrze lub po wyczerpaniu się miejsc. Rezygnację z zajęć prosimy zgłaszać telefoniczne pod numerem 22 234 64 17.

Uwaga! Doktoranci z Wydziału Elektroniki i Technik Informacyjnych zapisują się na zajęcia na swoim Wydziale.

Uwaga! Zapisy na wszystkie seminaria zostały z dniem 11 października zamknięte!

Pierwszy ogólnopolski kongres kół naukowych IKONA2017

Pierwszy ogólnopolski kongres kół naukowych IKONA2017 odbędzie się w Warszawie w dniach 17-19 listopada (http://ikona.edu.pl/).

Inauguracja roku akademickiego 2017/2018 - fotorelacja

2 października odbyła się inauguracja roku akademickiego 2017/2018.

Delegacje z Chin

W dniach 6-7 listopada gościliśmy delegacje z dwóch Uczelni chińskich:  Sichuan Academy of Social Sciences oraz Chongqing Institute of Public Administration.

Stypendium na wyjazd do North China University of Technology

43115_201209201106381bGpi
North China University of Technology (Chiny) zaprasza 10 studentów Politechniki Warszawskiej do wzięcia udziału w wymianie bilateralnej i do ubiegania się o stypendium Chinese Government Scholarship w semestrze wiosennym 2018 (od początku marca do połowy lipca). Uczestnicy wymiany otrzymają stypendium oraz darmowe zakwaterowanie.
Oferta skierowana do studentów WAiNS drugiego stopnia (w zakresie Business Administration).

Szkolenie z Web of Science

Web_of_Science_Logo
22 listopada 2017 r. w godz. 12.00-14.00 odbędzie się szkolenie z obsługi Web of Science dla Pracowników Wydziału. Szkolenie przeprowadzi mgr. Iwona Socik z Biblioteki Głównej PW. Szkolenie odbędzie się w sali bibliotecznej 162 b na I piętrze, Gmach Główny PW.

Tu znajdują się archiwalne "aktualności".