Konsultacje

Konsultacje w semestrze letnim

(GG) - Gmach Główny PW

(N) - ul. Noakowskiego 18/20

(IL) - Gmach Inżynierii Lądowej

mgr Arasiewicz-Dulnik Sylwia
Zakład Prawa i Administracji

pokój 232 B (GG)
e-mail: s.arasiewicz@ans.pw.edu.pl

Dyżury w semestrze zimowym:

-----

mgr inż. Babula Michał
Zakład Filozofii Nauki, Socjologii i Podstaw Techniki

pokój 222 B (GG)
e-mail: mbabula@ans.pw.edu.pl
tel.: 22 234 58 61

Dyżury w semestrze zimowym:

-----

dr Bartnik Adriana
Zakład Filozofii Nauki, Socjologii i Podstaw Techniki

pokój 228 (GG)
e-mail: adriana.bartnik@wp.pl

tel.: 22 234 15 51

Dyżury w sesjach:

  • 22.09, godz. 12.30-14.00
  • 26.09, godz. 08.00-09.30

Dyżury w semestrze zimowym:

-----

prof. dr hab. Biłat Andrzej
Zakład Filozofii

pokój 519 (N)
e-mail: a.bilat@ans.pw.edu.pl
tel.: 22 234 65 31

Dyżury w semestrze zimowym:

-----

dr Borowska Dorota (umowa cywilnoprawna)
Zakład Filozofii

pokój 521 (N)
e-mail: dmborowska@wp.pl
tel.: 22 234 65 31

Dyżury w semestrze zimowym:

-----

dr Bulińska-Stangrecka Helena
Zakład Filozofii Nauki, Socjologii i Podstaw Techniki

pokój 228 A (GG)
e-mail: h.bulinska-stangrecka@ans.pw.edu.pl
tel.: 22 234 15 51

Dyżury w semestrze zimowym:

-----

dr Chrostowska-Malak Katarzyna
Zakład Filozofii Nauki, Socjologii i Podstaw Techniki

pokój 510 (N)

e-mail: kchrostowska@wp.pl
tel.: 22 234 57 92

Dyżury w semestrze zimowym:

-----

dr hab. Drabarek Anna (umowa cywilnoprawna)
Zakład Filozofii

pokój 521 (N)

Dyżury w semestrze zimowym:

-----

mgr Drabczyk Szymon
Zakład Prawa i Administracji

pokój 513 (N)
e-mail: s.drabczyk@ans.pw.edu.pl
tel.: 22 234 62 68

Dyżury w semestrze zimowym:

-----

prof. dr hab. Duczkowska-Piasecka Małgorzata
Zakład Ekonomii

pokój 229 A (GG)
e-mail: m.duczkowska-piasecka@ans.pw.edu.pl

tel.: 22 234 15 40

Dyżury w semestrze zimowym:

-----

dr Dusiewicz Tomasz
Zakład Filozofii Nauki, Socjologii i Podstaw Technik

pokój 501 (N)
e-mail: t.dusiewicz@ans.pw.edu.pl
tel.: 22 234 65 38

Dyżury w semestrze zimowym:

-----

dr Dzieniszewska-Naroska Katarzyna
Zakład Filozofii Nauki, Socjologii i Podstaw Techniki

pokój 501 (N)
e-mail: k.dzieniszewska@ans.pw.edu.pl
tel.: 22 234 65 38

Dyżury w semestrze zimowym:

-----

mgr Firek Aleksandra
Zakład Filozofii Nauki, Socjologii i Podstaw Techniki

pokój 228 A (GG)
e-mail: a.firek@ans.pw.edu.pl
tel.: 22 234 15 51

Dyżury w semestrze zimowym:

-----

mgr Gajda Patrycja
Zakład Filozofii Nauki, Socjologii i Podstaw Techniki

pokój 228 A (GG)
e-mail: p.gajda@ans.pw.edu.pl
tel.: 22 234 15 51

Dyżury w semestrze zimowym:

-----

prof. Anna Gołębiowska

27.06, godz. 15.00-16.00 pokój 227 GG

-----

dr hab. Gonet Wojciech - profesor PW
Zakładzie Prawa i Administracji

pokój 232 A (GG)
e-mail: w.gonet@ans.pw.edu.pl

Dyżury w semestrze zimowym:

-----

dr Górniak Katarzyna - Prodziekan ds. nauczania WAiNS
Zakład Filozofii Nauki, Socjologii i Podstaw Techniki

pokój 207 (GG)
e-mail: katarzyna.gorniak@gazeta.pl
tel.: 22 234 66 67

Dyżury w semestrze zimowym:

  • 02.10.2017 (poniedziałek), godz. 08.30-10.00
  • 03.10.2017 (wtorek), godz. 10.00-11.45
  • 05.10.2017 (czwartek), godz. 09.00-11.00

-----

dr hab. Janusz Gudowski (umowa cywilnoprawna)

Zakład Ekonomii

pokój 229 A (GG)

Dyżury w semestrze zimowym:

-----

dr Holko Maciej
Zakład Ekonomii

pokój 229 (GG)
e-mail: m.holko@ans.pw.edu.pl
tel.: 22 234 15 40

Dyżury w semestrze zimowym:

-----

mgr Jackiewicz Zbigniew
Zakład Prawa i Administracji

pokój 513 (N)

e-mail: zbigniew.jackiewicz@wp.pl
tel.: 22 234 62 68

Dyżury w sesjach:

  • 19.09, godz. 11.00-13.00 

Dyżury w semestrze zimowym:

 

-----

dr hab. Jakubiak Marek
Zakład Filozofii Nauki, Socjologii i Podstaw Techniki

pokój 501 (N)
e-mail: marekjakubiak@gmail.com
tel.: 22 234 65 38

Dyżury w semestrze zimowym:

-----

prof. dr hab. Janczak Józef
Zakład Filozofii Nauki, Socjologii i Podstaw Techniki

pokój 225 B (GG)

e-mail: j.janczak@hotmail.com
tel.: 22 234 58 61

Dyżury w semestrze zimowym:

-----

dr hab. Janowski Jacek - prof. PW
Zakład Prawa i Administracji

pokój 513 (N)
e-mail: j.janowski@ans.pw.edu.pl

Dyżury w semestrze zimowym:

  • czwartek, godz. 16.00-18.00 (od 19.10.2017)

-----

prof. dr hab. Jasiński Leszek
Zakład Polityki Społeczno-Gospodarczej

pokój 506 (N)

e-mail: ljasinski9@wp.pl
tel.: 22 234 57 96

Dyżury w semestrze zimowym:

-----

mgr Jendrzejczak Elżbieta
Zakład Ekonomii

pokój 229 A (GG)
e-mail: e.jendrzejczak@ans.pw.edu.pl; ejendrzejczak@wp.pl
tel.: 22 234 15 40

Dyżury w semestrze zimowym:

-----

dr Jermakowicz Piotr
Zakład Filozofii Nauki, Socjologii i Podstaw Techniki

pokój 501 (N)
e-mail: pjermakowicz@wp.pl
tel.: 22 234 65 38

Dodatkowe informacje:
Sobotnie konsultacje odbywają się po zajęciach z Technik mediacji i negocjacji w administracji

Dyżury w semestrze zimowym:

-----

dr hab. Jyż Gabriela - profesor PW
Zakład Prawa i Administracji

pokój 232 A (GG)
e-mail: g.jyz@ans.pw.edu.pl

Dyżury w sesjach:

  • 20.09, godz. 10.00-11.30

Dyżury w semestrze zimowym:

-----

mgr Kazalska Olga
Zakład Filozofii Nauki, Socjologii i Podstaw Techniki

pokój 511 (N)
e-mail: o.kazalska@ans.pw.edu.pl
tel.: 22 234 62 68

Dyżury w semestrze zimowym:

-----

dr Kędziora Robert
Zakład Prawa i Administracji

pokój 232 B (GG)
e-mail: r.kedziora@ans.pw.edu.pl

Dyżury w semestrze zimowym:

-----

doc. dr inż. Kisilowski Marek
Katedra Procesów Zarządzania (K3) na Wydziale Zarządzania Politechniki Warszawskiej

pokój 160 (GG)
e-mail: marek.kisilowski@pw.edu.pl

Dyżury w sesjach:

  • 21.09, godz. 15.30-16.30

Dyżury w semestrze zimowym:

-----

dr hab. Koszewski Radosław - profesor PW
Zakład Polityki Społeczno-Gospodarczej

pokój 229 (GG)
e-mail: rkoszewski@iese.edu; r.koszewski@ans.pw.edu.pl

Dyżury w sesjach:

  • 26.09, godz. 15.00–16.00 

Dyżury w semestrze zimowym:

-----

dr Kotowska Elżbieta
Zakład Prawa i Administracji

pokój 511 (N)
e-mail: ekotowska@gazeta.pl
tel.: 22 234 62 68

Dyżury w semestrze zimowym:

-----

dr Kowalczyk Bolesław
Zakład Filozofii Nauki, Socjologii i Podstaw Techniki

pokój 225 B (GG)
tel.: 506 047 166
e-mail: b.kowalczyk@itl.waw.pl

Dyżury w semestrze zimowym:

-----

dr Kowalczyk-Grzenkowicz Jolanta
Zakład Filozofii Nauki, Socjologii i Podstaw Techniki

pokój 228 A (GG)
e-mail: jgrzenk@ans.pw.edu.pl
tel.: 22 234 51 07

Dyżury w semestrze zimowym:

-----

mgr inż Jakub Kowalewski (umowa cywilnoprawna)

Zakład Filozofii Nauki, Socjologii i Podstaw Techniki

Dyżury w semestrze zimowym:

-----

dr hab. inż. Kowalewski Marian - profesor PW
Zakład Filozofii Nauki, Socjologii i Podstaw Techniki

pokój 517 (N)
e-mail: m.kowalewski@itl.waw.pl
tel.: 22 234 60 58

Dyżury w semestrze zimowym:

-----

dr hab. Król Zbigniew - profesor PW, Dziekan WAiNS
Zakład Filozofii Nauki, Socjologii i Podstaw Techniki

pokój 201 (GG)

e-mail: sekretariat@ans.pw.edu.pl
tel.: 22 234 64 17

Dyżury w sesjach:

  • 19.09, godz. 11.30-13.00

Dyżury w semestrze zimowym:

-----

dr Kwiatkowski Michał (umowa cywilnoprawna)
Zakład Filozofii Nauki, Socjologii i Podstaw Techniki

pokój 228 A (GG)
e-mail: michalkwiatkowski1@onet.eu
tel.: 22 234 15 51

Dyżury w semestrze zimowym:

-----

mgr Legierska Urszula
Zakład Prawa i Administracji

pokój 232 B (GG)
e-mail: u.legierska@ans.pw.edu.pl
tel.: 22 234 15 53

Dyżury w semestrze zimowym:

-----

mgr Łaczmańska Monika
Zakład Prawa i Administracji

pokój 232 B (GG)

urlop wychowawczy
e-mail: m.laczmanska@ans.pw.edu.pl
tel.: 22 234 15 53

Dyżury w semestrze zimowym:

-----

prof. dr hab. Maciejczak Marek
Zakład Filozofii

pokój 521 (N)
e-mail: m.maciejczak@ans.pw.edu.pl
tel.: 22 234 65 31

Dyżury w semestrze zimowym:

-----

mgr Małkowska Anna
Zakład Prawa i Administracji

pokój 232 B (GG)
e-mail: a.malkowska@ans.pw.edu.pl
tel.: 22 234 15 53

Dyżury w semestrze zimowym:

-----

dr Michalska Sylwia
Zakład Filozofii Nauki, Socjologii i Podstaw Techniki

pokój 228 A (GG)
e-mail: sibia@wp.pl
tel.: 22 234 15 51

Dyżury w semestrze zimowym:

-----

dr Mordwiłko-Osajda Justyna
Zakład Prawa i Administracji

pokój 232 B (GG)

urlop wychowawczy
e-mail: justyna.osajda@ans.pw.edu.pl
tel.: 22 234 15 53

Dyżury w semestrze zimowym:

-----

dr Naruniec Alina
Zakład Polityki Społeczno-Gospodarczej

pokój 229 (GG)
e-mail: anaruniec@ans.pw.edu.pl
tel.: 22 234 64 22

Dyżury w semestrze zimowym:

-----

dr Nowakowski Eligiusz
Zakład Ekonomii

pokój 229 A (GG)

e-mail: ew.nowakowski@gmail.com
tel.: 22 234 15 40

Dyżury w semestrze zimowym:

-----

dr Orechwo Małgorzata
Zakład Ekonomii

pokój 229 A (GG)
e-mail: drjo@poczta.onet.pl
tel.: 22 234 15 40

Dyżury w semestrze zimowym:

-----

mgr Osińska Maja (umowa cywilnoprawna)
Zakład Filozofii

pokój 521 (N)

Dyżury w semestrze zimowym:

-----

dr Pawłowska Kinga
Zakład Filozofii Nauki, Socjologii i Podstaw Techniki

pokój 228 (GG)
e-mail: k.pawlowska@ans.pw.edu.pl
tel.: 22 234 15 51

Dyżury w semestrze zimowym:

-----

ks. dr Połowianiuk Jacek
Zakład Prawa i Administracji

pokój 232 B (GG)
e-mail: j.polowianiuk@ans.pw.edu.pl

Dyżury w semestrze zimowym:

-----

dr Pręgowski Michał
Zakład Filozofii Nauki, Socjologii i Podstaw Techniki

pokój 501 (N)

e-mail: m.pregowski@ans.pw.edu.pl
tel.: 22 234 15 51

Dyżury w semestrze zimowym:

  • czwartki, godz. 10.30-12.30

-----

dr Rzeszutko Piotrowska Małgorzata
Zakład Prawa i Administracji

pokój 232 B (GG)
tel.: 22 234 15 53

Dyżury w semestrze zimowym:

-----

dr Sikorski Sebastian
Zakład Prawa i Administracji

pokój 232 B (GG)
e-mail: s.sikorski@ans.pw.edu.pl

Dyżury w semestrze zimowym:

-----

dr Skowron Bartłomiej - Prodziekan ds. nauki WAiNS
Zakład Filozofii

pokój 230 (GG)
e-mail: bskowron@ans.pw.edu.pl
tel.: 22 234 65 31

Dyżury w sesjach:

  • 19.09, godz. 12.00-13.30
  • 29.09, godz. 16.00-17.30

Dyżury w semestrze zimowym:

-----

dr Sosnowski Paweł
Zakład Prawa i Administracji

pokój 510 (N)
e-mail: p.sosnowski@ans.pw.edu.pl
tel.: 22 234 57 92

Dyżury w semestrze zimowym:

-----

dr inż Stacewicz Paweł
Zakład Filozofii Nauki, Socjologii i Podstaw Techniki

pokój 228 A (GG)
e-mail: p.stacewicz@ans.pw.edu.pl
tel.: 22 234 51 07

Dyżury w semestrze zimowym:

-----

dr Stachurski Lech
Zakład Filozofii

pokój 521 (N)
tel.: 22 234 65 31

 

Dyżury w semestrze zimowym:

-----

mgr Staniszewski Michał
Zakład Polityki Społeczno-Gospodarczej

pokój 506 (N)
e-mail: m.staniszewski@ans.pw.edu.pl
tel.: 22 234 62 04

Dyżury w semestrze zimowym:

-----

dr Stawicka Małgorzata
Zakład Ekonomii

pokój 229 A (GG)
e-mail: m.stawicka@ans.pw.edu.pl
tel.: 22 234 15 40

Dyżury w semestrze zimowym:

-----

dr Stelmach Michał
Zakład Filozofii Nauki, Socjologii i Podstaw Techniki

pokój 228 A (GG)
e-mail: michstelm@vp.pl
tel.: 22 234 51 07

Dyżury w semestrze zimowym:

-----

dr Supryn-Dulko Elżbieta
Zakład Filozofii Nauki, Socjologii i Podstaw Techniki

pokój 228 A (GG)
tel.: 22 234 15 51

Dyżury w semestrze zimowym:

-----

dr hab. Suwaj Robert - profesor PW
Zakład Prawa i Administracji

pokój 232 A (GG)
e-mail: r.suwaj@ans.pw.edu.pl
tel.: 22 234 59 55

Dyżury w semestrze zimowym:

-----

dr Sypniewski Dominik
Zakład Prawa i Administracji

e-mail: dominik.sypniewski@gmail.com
tel.: 22 234 15 53

Dyżury w semestrze zimowym:

-----

mgr Szatan Orimolade Justyna
Zakład Filozofii Nauki, Socjologii i Podstaw Techniki

pokój 228 A (GG)

urlop naukowy
e-mail: justyna-szatan@wp.pl
tel.: 22 234 51 07 / 22 234 65 37

Dyżury w semestrze zimowym:

-----

dr hab. Szatkowski Mirosław - profesor PW
Zakład Filozofii

e-mail: m.szatkowski@ans.pw.edu.pl

-----

dr Tomczak Agnieszka
Zakład Ekonomii

pokój 229 A (GG)

e-mail: a.tomczak@ans.pw.edu.pl
tel.: 22 234 15 40

Dyżury w semestrze zimowym:

-----

mgr Tyc Tomasz
Zakład Polityki Społeczno-Gospodarczej

pokój 229 (GG)
e-mail: t.tyc@ans.pw.edu.pl
tel.: 22 234 64 22

Dyżury w semestrze zimowym:

-----

dr inż. Urbaniak Krzysztof - Prodziekan ds. studenckich WAiNS
Zakład Filozofii Nauki, Socjologii i Podstaw Techniki

pokój 225 A (GG)
e-mail: k.urbaniak@ans.pw.edu.pl

Dyżury w sesjach:

  • 18.09, godz. 13.00-14.00

Dyżury w semestrze zimowym:

----------

dr hab Warzocha Edward - profesor PW
Zakład Prawa i Administracji

pokój 510 (N)
tel.: 22 234 57 92

Dyżury w semestrze zimowym:

-----

dr Wilk-Ilewicz Agnieszka
Zakład Prawa i Administracji

pokój 232 B (GG)

e-mail: agnieszka.wilk@gmail.com
tel.: 22 234 62 68

Dyżury w semestrze zimowym:

-----

dr Wilkowska-Kołakowska Dorota
Zakład Prawa i Administracji

pokój 511 (N)
e-mail: dwilkow@ans.pw.edu.pl
tel.: 22 234 59 55

Dyżury w semestrze zimowym:

-----

dr Witkowska-Maksimczuk Beata
Zakład Filozofii

pokój 521 (N)
tel.: 22 234 65 31

Dyżury w semestrze zimowym:

-----

dr Woźniak Agnieszka
Zakład Prawa i Administracji

pokój 511 (N)

e-mail: a.wozniak@ans.pw.edu.pl
tel.: 22 234 62 68

Dyżury w semestrze zimowym:

-----

dr Woźniak Cezary
Zakład Prawa i Administracji

pokój 511 (N)

e-mail: c.wozniak@ans.pw.edu.pl
tel.: 22 234 62 68

Dyżury w semestrze zimowym:

-----

mgr Wróbel Andrzej
Zakład Filozofii Nauki, Socjologii i Podstaw Techniki

pokój 228 (GG)
e-mail: awrobel@isns.uw.edu.pl

Dyżury w semestrze zimowym:

-----

dr Zajdler Robert
Zakład Filozofii Nauki, Socjologii i Podstaw Techniki

pokój 227 (GG)
e-mail: info@zajdler.eu
tel.: 22 234 15 53

Dyżury w semestrze zimowym:

-----

dr Zakrzewska Monika
Zakład Prawa i Administracji

pokój 510 (N)

e-mail: m.zakrzewska@ans.pw.edu.pl
tel.: 22 234 57 92

Dyżury w semestrze zimowym:

-----

dr hab. Zalcewicz Anna - profesor PW, Prodziekan ds. ogólnych WAiNS
Zakład Prawa i Administracji

pokój 203 (GG)

e-mail: a.zalcewicz@ans.pw.edu.pl

tel.: 695 601 456

Dyżury w semestrze zimowym:

-----

dr inż. Zalewski Jarosław
Zakład Filozofii Nauki, Socjologii i Podstaw Techniki

pokój 225 B (GG)
e-mail: j.zalewski@ans.pw.edu.pl
tel.: 22 234 58 61

Dyżury w semestrze zimowym:

-----

dr hab. Zubelewicz Jan - profesor PW
Zakład Filozofii

pokój 521 (N)
e-mail: j.zubelewicz@ans.pw.edu.pl
tel.: 22 234 65 31

 

Dyżury w semestrze zimowym: